Hakkımızda

Hakkımızda

APA Psikoloji, değişim ve gelişim odaklı bireylere, aradıkları hizmeti ihtiyaçlarına en uygun şekilde verebilmek için kendini her geçen gün geliştiren bir danışmanlık şirketidir.

APA Psikoloji, samimiyet, içtenlik ve profesyonelliği aynı anda gerçekleştirerek danışanlarının gelişimi için en bilimsel metotları kullanan ve her zaman onlar için çözüme kapı aralayan bir kurum olarak yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz 

APA Psikoloji, bireysel ve kurumsal ihtiyaçlar için, destek talep edenlerle işbirliği içinde, multidisipliner bakış açısıyla ve bilimsel yöntemler çerçevesinde dönüşümcü ve kalıcı çözümler üretir.

Vizyonumuz

Destek verdiği tüm paydaşları için gelişimi destekleyen, paylaşıma açık, farklılıklara saygılı, güvenilir bir çözüm ortağı olmak.

Değerlerimiz

APA Psikoloji Eşitlikçi, İçten ve Samimidir

APA Psikoloji'de alınan hizmetlerde hiçbir şahıs ya da kuruma ayrıcalık tanınmadan herkese aynı yüksek standartlarda, eşitlikçi, içten ve samimi hizmet verilir. Tüm danışanların problemlerinin kendileri için önemli olduğunun farkında olarak hizmet verir.

APA Psikoloji Paylaşımcıdır

APA Psikoloji, ihtiyaç duyanlara hizmet verirken aynı zamanda elde ettiği bilgiyi talep edenlere ulaştırarak kendi alanına bilgi üreten bir mekanizma oluşturmayı hedeflemektedir. Bilginin paylaşıldıkça çoğaldığı ilkesi, APA Psikoloji için temel değerlerdendir.

APA Psikoloji Yenilikçidir

APA Psikoloji, kendinden hizmet alan tüm birey ve kurumlar için en iyi ve doğru hizmeti sunarken teknolojiyi ve yeni bilgiyi takip eder ve bir etik görev olarak bunu danışanlarına aktarır.

APA Psikoloji Güvenilirdir

APA Psikolojive çalışanları, danışanlarından elde ettiği hiçbir bilgiyi, diğer şahıs ya da kurumlarla paylaşmaz ve bu sorumluluğu temel ahlaki unsur olarak benimsemiştir.

APA Psikoloji Profesyoneldir

APA Psikoloji, uygulamaya sunduğu her hizmeti profesyonel bir şekilde, kişi ya da kurumların etkisi altında kalmadan sürdürür. APA Psikoloji'de danışanlar her zaman değerli ve önemlidir.

APA Psikoloji Ekonomiktir

APA Psikoloji'nin en önemli ilkelerinden birisi de profesyonel hizmeti en uygun fiyata sunma çabasıdır. Danışanlarına alabilecekleri en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatla sunmayı amaçlamaktadır.

X
Bireysel Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız
Kurumsal Danışmanlık Hizmetleri için
Tıklayınız